Malými krůčky ke změně jídelníčku (e-book zdarma)

60 stran poutavého veselého čtení pro začátečníky, kteří chtějí změnu stravování uskutečnit vlastní intuicí a dobrodružným objevováním. Napříč roztomile ilustrovanými kapitolami nahlédnete na svoji motivaci a lépe porozumíte svému stravovacímu záměru. Provedu vás vaší kuchyní a společně se připravíme na možné reakce okolí. Projdeme si základní informace a tipy týkající se cukru a pečiva. Čeká vás inspirace pro váš pitný režim, dozvíte se některá kritéria zdravého nákupu. Na konci knihy najdete kromě devíti základních receptů také bonus, který odstartuje realizaci vašich prvních krůčků.

Chystáte se na změnu stravování?
Víte, že to není jen o jídelníčku?
Kdo se tam uvnitř vás nachází a po jaké změně prahne?
Je připravena i vaše duše a srdce?
Jste připraveni na reakce okolí?
Cítíte se ve vaší kuchyni pohodlně?
Tušíte, že změna jídelníčku začíná už nákupem?
Slyšeli jste pojmy jako bio a fair trade, ale stále v tom máte guláš?

E-book, který na to jde odjinud. Poutavé čtení s veselými ilustracemi přesune vaši pozornost od receptů a kalorií do vašeho nitra.

Jednotlivé kapitoly vám pomohou o jídle přemýšlet jinak. Živěji. Témata vás povedou k sobě, k vlastnímu rozhodnutí, k vlastnímu stylu a tempu.

Nalaďte se, nastartujte v sobě zájem a vášeň pro změnu, aniž byste se museli omezovat, aniž byste museli tělo násilně měnit ze dne na den. Inspirujte se.

Po přečtení e-booku zjistíte, že ke změně nepotřebujete desítky knih a receptů, ale hlavně sebe a svoji vášeň pro život.

Součástí e-booku jsou i jednoduché a chutné recepty otestované na všech typech jedlíků. Chutnají všem! Vsadím se s vámi, že si je také zamilujete.

E-book stáhněte ZDE

Odebírejte novinky tisíce chutí!

Přihlašte se k odběru novinek a nic Vám neunikne. Můžete teď hned:

Ze seznamu odběratelů se můžete kdykoliv odhlásit.